JAK TO FUNGUJE

Plánujete svatbu nebo oslavu a chcete si zajistit krásnou a nezapomenutelnou atmosféru?

Prohlédněte si nabídku, vyberte světýlka, která se Vám nejvíce líbí a jakmile budete rozhodnuti, klikněte na záložku „Půjčit světýlka“, kde do nezávazného poptávkového formuláře zadejte své údaje a do textu číslo světýlek, která si chcete půjčit, počet kusů a datum, na který si je přejete mít.

Po kontrole dostupnosti Vám obratem odpovím s kompletní kalkulací.

K ceně půjčovného se přidává vratná kauce ve výši dvojnásobku ceny celkové objednávky a jednotná cena 130 Kč za dopravné v případě, že se nejedná o osobní předání v Jihlavě.

Standartní výpůjční doba je 3 dny. Pokud však světýlka potřebujete na delší/kratší dobu, není to žádný problém, cenu si dohodneme předem podle konkrétního počtu dní.

Vrácení světýlek, prosím, zorganizujte nejpozději 4. den výpůjčky s využitím jakéhokoliv dopravce dle Vašeho výběru, který doručí zásilku zpět do Jihlavy. Jen je důležité poslat mi na e-mail klara@partysvetylka.cz číslo zásilky, díky kterému si budu moci ověřit její polohu. Dále je také možnost domluvit se na osobním předání v Jihlavě.

Po obdržení platby máte světýlka zarezervovaná a můžete se začít těšit.

Po skončení Vaší akce, kdy světýlka obržím zpět a budou v pořádku, Vám obratem vrátím kauci v plné výši.

V případě, že se vrácení neuskuteční dle pravidel popsaných výše, za každý den prodlevy vzniká penále ve výši ceny půjčovného. Penále bude strháváno z vratné kauce.

V případě, že budou vrácená světýlka poškozená, kauce vztahující se k poškozenému kusu se nevrací.