KDO JSEM

Jsem Klára a pokaždé, když někde vidím jakákoliv světýlka, rozzáří se mi oči a mám radost. Prostor, který je osvícený, má pro mě kouzelnou atmosféru. Je to krása, na kterou se nemůžu vynadívat.

Když už mi přestalo stačit radovat se ze světýlek, na které jsem někde náhodně narazila, začala jsem si je sama pořizovat. Svá první světýlka jsem si koupila na pouličním trhu v Norsku a dodnes je mám pověšená nad postelí a s jejich zhasnutím se loučím s prožitým dnem.

K mé lásce ke světýlkům se brzy přidala další, která vyústila až ve svatbu. Moc jsem se těšila, až si svojí svatbu vyzdobím stovkami zářivých světýlek, ale jaké potom bylo mé zklamání, když jsem zjistila, že se u nás nedá na půjčení sehnat dostatečné množství takových typů, které by se mi líbily. Připadalo mi zbytečné světýlka kupovat, protože by to bylo zaprvé drahé a zadruhé bych potom měla doma desítky metrů světýlek, které by jen smutně ležely někde na dně skříně a nikdo by se z nich nemohl radovat, což by byla velká škoda.

Proto jsem se rozhodla shromáždit ta nejkrásnější světýlka a nabídnout Vám je pro Vaše nezapomenutelné oslavy plné lásky a radosti. Vše snadno přístupné na jednom místě, jen pro Vás a Vaše krásné chvíle a vzpomínky.